Zilveren Geboorte steen ring. HANDGEMAAKT
Artikelnummer: Ring-GEB-1Een prachtige fijne ring met een (Gebooorte) steentje . De ring kunt u solo dragen, maar is ook erg geschikt is om samen met een andere ring te dragen ( aanschuifring) De dikte van de ring is 1,5mm.
De ring wordt geheel met de hand voor u op bestelling gemaakt.
De levertijd is om die reden ca 1 week na ontvangst van uw betaling.
De maten waarin deze ring voor u gemaakt kan worden kunt u kiezen in het dropdown menu. Zo ook voor de keuze van de kleur steen.
Over de maand JUNI lopen de meningen uiteen welke steen dat is. Als u liever de variant met maansteen wil dan kunt u dat in ht commentaar vakje aangeven bij uw bestelling of na bestellen even een mailtje sturen dat u de maansteen wil.
Materiaal informatie:
925 Zilver is volledig nikkelvrij zodat er geen allergie problemen zullen zijn.
Omdat de ring van massief zilver voor u gemaakt wordt blijft ie jaren lang mooi.
Dus echt een sieraad dat elke dag gedragen kan worden.
*Deze ring kan ook in 14krt goud voor u worden gemaakt. De prijs is afhankelijk van de maat en van de goudkoers op dat moment.
Klanten kochten ook
- Ronde zilveren ring 1,5mm
Prachtige gladde RONDE handgemaakte zilveren ring van 1,5mm dikte.
Deze ring wordt speciaal voor jou op bestelling gemaakt van geheel rond zilver materiaal.
Je kunt de gewenste maat uitkiezen in het dropdown menu.Omdat ik deze…€ 24,50